O nás

Naše firma vznikla v roce 2019. Cílem Partypro.cz je poskytnout klientům kompletní vybavení pro jejich akce a oslavy. Individuální a přátelský přístup je jedna z našich zásad a samozřejmostí.

Poradíme a pomůžeme s organizací Vaší oslavy, akce, festivalu či svatby.

Jak šel čas s Partypro.cz

2019: Psal se Červenec 2019 a dva kamarádi z Chebu se domluvili na založení firmy nabízející pronájem party stanů a vybavení pro veškeré oslavy, kde bude samozřejmostí individuální a přátelský přístup. Do nabídky se rozhodli zařadit taky skákající hrady pro děti. S prvním kapitálem nakupují party stany, pivní sety, skákací hrad a drobnější vybavení.  I přes pozdní působnost (Půlka sezóny za námi) si získávají první klienty.

 

2020: Na druhý rok působnosti jsme se moc těšili, vše šlo podle plánu než přišla koronakrize. I tak nás to neodradilo a investovali jsme další finanční prostředky do rozšíření sortimentu, tudíž jsme rostli a zájem o naše služby předčil naše očekávání.

 

2021: Následuje třetí rok našeho působení a přemýšlíme jak dál. Korona neustupuje ale ani my, nakupujeme další vybavení a party stany. Získáváme spolupráce významných klientů a dovolujeme si říci, že se stáváme jednou z největších firem poskytující party stany a vybavení v Karlovarském kraji.