O nás

Naše firma vznikla v roce 2019. Cílem Partypro.cz je poskytnout klientům kompletní vybavení pro jejich akce, oslavy a svatby. Individuální a přátelský přístup je jedna z našich zásad a samozřejmostí. Poradíme a pomůžeme s organizací Vaší oslavy, akce, festivalu či svatby. Níže si můžete přečíst, jak šel čas s Partypro.cz

 


2019
PRVNÍ KROKY PARTYPRO.CZ A PRVNÍ OBJEDNÁVKA

Historie Partypro.cz začala již v roce 2019, kdy se zrodila první myšlenka na vznik firmy nabízející pronájem party stanů a vybavení. S cílem zakládat si na individuálním a přátelským přístupu a především se stát předním poskytovatelem party stanů a vybavení v KV kraji.


2020
INVESTICE DO DALŠÍHO VYBAVENÍ A ČELÍME PANDEMII COVID-19

Investujeme další prostředky do nových party stanů a vybavení. Pořizujeme první skákací hrad pro děti a dostáváme se do povědomí v Karlovarském kraji. V létě nás však zaskočila pandemie covid-19, kdy byly všechny společenské akce omezeny. I přesto jsme v tomto roce zastřešili několik akcí.


2021
ZALOŽENÍ ONLINE OBCHODU SLAVÍME.CZ

Spouštíme e-shop Slavíme.cz, kde nabízíme přes 5 000 produktů na oslavy a veškeré společenské akce.


2022
REKORDNÍ ROK A DALŠÍ VĚTŠÍ INVESTICE

V roce 2022 zaznamenáváme zatím největší počet zakázek. Pořizujeme nové party stany a další vybavení. Celková plocha našich stanů je 260 m2. Úspěch slaví také skákací hrad, proto rozšiřujeme i flotilu skákacích hradů.


2023
PRVNÍ EXPANZE, ROZŠIŘUJEME VOZOVÝ PARK A NÁPOR ZAKÁZEK

Získáváme prvního klienta za hranicemi v sousedním Německu a celou sezónu se potýkáme s náporem zakázek, což nám dává zabrat všechny odbavit. Ale daří se nám to!


2024
SLAVÍME 5 LET EXISTENCE A SPOUŠTÍME SKÁKACÍHRADYCHEB.CZ

V červnu 2024 slavíme 5 let existence. Za sebou máme stovky spokojených zákazníků a spolupráce s firmami a městy. Stáváme se tak předním poskytovatelem party stanů a vybavení v Karlovarském kraji. Celková plocha našich stanů činí 370 m2. V roce 2024 se také zaměřujeme na širší nabídku atrakcí pro děti a proto spouštíme www.skakacihradycheb.cz